Топ-менеджер Мерседеса розповів про кабріолеті С-класу

Глава Mercedes-Benz USA Стів Кеннон підтвердив припущення про те, що нове покоління Мерседеса C-класу обзаведеться відкритим варіантом кузова. Зараз, щоб купити чотиримісну машину з відкидним дахом і трипроменевою зіркою на капоті, потрібно звернути свої погляди на кабріолет з лінійки E-класу. Але компанія має намір залучити до своїх автомобілів більше молодих покупців, а значить - їй необхідні і більш доступні моделі в самих різних нішах.

Mercedes-Benz C-Class W205

Під капотом лінійки Мерседесів з індексом C очікуються бензинові турбовані агрегати з чотирма і шістьма циліндрами, турбодизелі і навіть гібридний привід.

Mercedes-Benz C-Class W205

Четверте покоління «цешки» з внутрішньозаводським позначенням W205 щосили тестується на європейських дорогах.

Нова «відкривачка», умовно іменована C-Class Cabriolet (офіційна назва цієї моделі поки не озвучено), повинна коштувати приблизно на рівні дводверки C Coupe, а може, трохи більше. Виходить, що вона виявиться істотно дешевше відкритої «єшки».

Mercedes-Benz C-Class W205

Новий седан С-класу підросте в розмірах проти автомобіля нинішньої генерації. Робиться це не тільки на догоду традиціям останніх років, але й щоб сильніше розвести цей автомобіль з новинкою - купеподібним седаном CLA.

Кабріолет C буде побудований на тій же платформі, що і седан. А це - задньопривідний модульний «візок» MRA, який дебютує ... в новому S-класі. Останній в зовнішності седана відсвяткує прем'єру в 2013 році, а через рік одержить свою відкриту версію. Так, платформа MRA настільки гнучка, що в майбутньому дозволить німцям будувати на ній практично весь легковий модельний ряд: від седанів і купе C до S. Додамо, що новий седан-«цешка» повинен бути представлений публіці восени 2013 року у Франкфурті, а в продаж він надійде з 2014 року. Кабріолет C вийде на ринок через рік після запуску на ринок чотиридверки.

Леонид Попов, drive.ru