Mercedes-Benz побудував позашляховик для 2025

Ener-G-Force від Mercedes-Benz

На моторшоу, що відкривається в кінці листопада в Лос-Анджелесі компанія Mercedes-Benz представить концепт-кар під назвою Ener-G-Force. Це повномасштабний макет, побудований за проектом виробника, який візьме участь у щорічному дизайн-конкурсі, що проходить в рамках цього автосалону. У поточному році темою конкурсу є патрульний автомобіль 2025 року. До виставки «Мерседес» підготував поліцейський та цивільний варіанти Ener-G-Force.

Однією з особливостей прототипу є силова установка на паливних осередках. Для її роботи на даху автомобіля встановлені спеціальні балони з водою, яка буде перетворюватися у водень. Установка в процесі хімічної реакції між воднем і киснем виробляє електрику для батарей, які живлять чотири електромотори, вбудовані в колеса Ener-G-Force. За словами представників «Мерседеса», запас ходу такої машини міг би скласти 800 кілометрів.

Ener-G-Force від Mercedes-Benz

Цивільний Mercedes-Benz Ener-G-Force

Крім того, прототип отримав пристрій під назвою «Terra-Scan», який встановлений на даху і сканує навколишній простір. Відповідно до отриманих даних, електроніка змінює настройки пружин і амортизаторів, підлаштовуючи їх роботу під характер дорожнього полотна.

Ener-G-Force від Mercedes-Benz

Крім «Мерседеса», в дизайнерському конкурсі візьмуть участь Bentley, BMW, General Motors, Honda, Hyundai та Subaru. Однак поки тільки Mercedes-Benz заявив про намір побудувати повнорозмірний макет свого проекту.

Ener-G-Force від Mercedes-Benz

Конкурс в рамках моторшоу в Лос-Анджелесі проводиться протягом останніх дев'яти років. У минулому році його темою став «Найкращий сучасний автомобіль для Голлівуду», а переможцем була визнана команда дизайнерів з Smart. Роком раніше головний приз розділили Smart і Cadillac.

Ener-G-Force від Mercedes-Benz

Поліцейський варіант Ener-G-Force для конкурсу

Ener-G-Force від Mercedes-Benz

Ener-G-Force від Mercedes-Benz

Джерело: motor.ru