Найкрутіший Mercedes: перші зображення

Компанія Daimler офіційно показала суперкар Mercedes-Benz SLS AMG Black Series, продажі якого почнуться в червні 2013 року.

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series

Точно так само, як і інші автомобілі з партії Black Series, даний SLS AMG відрізняється більш потужним мотором, меншою масою і поліпшеною аеродинамікою. Під капотом суперкара розмістився той же 6,2-літровий двигун V8, що і на звичайній версії авто, однак його потужність зросла з 583 до 622 к.с., а піковий крутний момент - з 634 до 648 Н∙м.

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series

Збільшена потужність силової установки дозволила скоротити час розгону автомобіля з місця до 100 км/год на 0,2 секунди. Mercedes-Benz SLS AMG Black Series розганяється до «сотні» за 3,6 секунди і розвиває 315 км/год максимальної швидкості.

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series

У зовнішності SLS AMG Black Series простежуються деякі рішення, що вже застосовані на версії GT3. Так, відстань між колесами збільшилася на 20 мм спереду і 24 мм ззаду. Передній спойлер, бічні аеродинамічні спідниці і великий задній дифузор виконані з вуглепластика. При цьому останній обрамляє квадратні вихлопні труби, що виконані з титану і важать лише 17 кг (майже вдвічі менше, ніж у стандартної версії автомобіля). В цілому ж заміна цих елементів дозволила знизити масу Mercedes-Benz SLS AMG на 70 кг, до 1550 кг.

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series

Крім того, клієнти зможуть замовити додатковий пакет поліпшень. Крім іншого, в нього входять углеволоконное антикрило, диференціал, що блокується електронікою, адаптивна спортивна підвіска і інші опції.

Mercedes-Benz SLS AMG Black Series

В інтер'єрі Mercedes-Benz SLS AMG Black Series варто відзначити карбонову центральну консоль, більш легкі спортивні сидіння (різниця - в 15 кг), і кермо обшите алькантарою. Представники компанії не розкривають вартість суперкара, проте імовірно вона складе не менше 319 000 доларів США.

Джерело: auto.mail.ru