Компактвена Mercedes B 45 AMG дали зелене світло

З суто сімейними автомобілями, начиненими потужними моторами, світова громадськість вже знайома. Наприклад, в минулому поколінні модель Opel Zafira могла похвалитися модифікацією OPC з 240-сильним турбомотором, а зараз схожим дволітровим наддувним двигуном з 240 силами може потішити самолюбство і Ford S-Max. Але те, що компанія Mercedes-Benz з відділенням AMG збираються зробити з п'ятидверкою B-класу, не вкладається в голові.

Mercedes-Benz B45 AMG

Звичайний Mercedes B-класу зміниться помітно - AMG-версія отримає розширені крила, грізного вигляду бампери і великі 19-дюймові колісні диски.

За запевненнями наших колег з видання Auto Express, компактвен Mercedes B 45 AMG, якому схвалили вихід на ринок, світить дволітровий бензиновий мотор з віддачею 350 сил і 450 Н • м! Безальтернативним оснащенням для «сорок п'ятого» стане також повний привід і преселективна роботизована коробка передач з сімома ступенями. За непідтвердженими даними, з нуля до 100 км/год такий ось сімейний автомобіль зможе вистрілити за 4,5 с. Тримайтеся дружини, тримайтеся діти!

Mercedes-Benz B45 AMG

У B-класу в першому поколінні не було серійної AMG-модифікації. Найбільш потужною версією була B 200 Turbo з рядною дволітровою «турбочетверкою», що видає 193 сили і 280 Н • м. Розгін до сотні - за 7,6 с, максимальна швидкість - 225 км/год.

Роберт Есенов, drive.ru