Шпіонери піймали седан Mercedes E-класу без камуфляжу

Рестайлінгової сімейство Mercedes E-класу німці повинні показати вже в березні наступного року в Женеві. Головним нововведенням в екстер'єрі автомобіля стане інша головна оптика. Деякий час тому в Мережі з'являлися фотографії блоку передньої фари. І ось тепер здогадки про те, що деталь призначалася саме для оновленої «ешки», підтвердилися. Шпіонерам вдалося зняти седан абсолютно без камуфляжу.

Ресталінговий E-Class

Судячи з цього знімку, крім нових фар головного світла, від дореформенної машини рестайлінговий седан буде відрізнятися також іншим капотом і переднім бампером.

Примітно, що на знімках відображена «заряджена» версія чотиридверки. Модифікація Mercedes E 63 AMG, за попередніми даними, стане потужнішою. Восьмициліндровий мотор 5.5 буде розвивати 550 к.с. Нагадаємо, що вся лінійка двигунів оновленої моделі зазнає змін. Так, місце турбомотора 1.8 займе наддувна «четвірка» 1.6 потужністю 158 сил. Також в лінійці з'явиться чотирициліндровий турбодвигун, що видає 255 к.с. (E 300). Модифікація E 350 зможе похвалитись віддачею в 337 «конячок», а «бітурбовісімка» E 500 буде розвивати 435 сил.

Ресталінговий E-Class

Напевно німці ледь підправлять і інтер'єр «ешки». Правда, навряд чи зміни будуть настільки ж значущими, як у випадку з оновленим сімейством C-класу.

Анастасия Королькова, drive.ru