Новий Mercedes GLG - варіанти зовнішнього вигляду

Керівництво Mercedes-Benz вже говорило про те, що на новій платформі А і В-класів вони планують почати випуск компактного кросовера, який виявиться менше GLK і стане змагатися з BMW X1.

Mercedes-Benz GLG

Як буде виглядати новий автомобіль, поки ще ніхто не знає. А вам який стиль більше подобається?

Однак досі не відомо, як буде називатися цей автомобіль. Є дві «робочі» версії: GLG і GLA. У першому випадку використання двох букв «G» буде підкреслювати, що маленький автомобіль має G-гени, які дістануться йому від знаменитого Gelandewagen. Ну а ім'я GLA ясно скаже про те, що перед нами найменший з сімейства німецьких позашляховиків.

Однак є і набагато більш цікаві питання - досі не зрозуміло, в якому стилі буде виконаний дизайн майбутнього кроссовера. Тут є теж дві версії. Згідно з першою, автомобіль отримає «зализані» форми кузова і досить спортивний зовнішній вигляд. Але є й інше припущення - німці можуть зберегти класичний «рубаний» дизайн старого G-Class, щоб підкреслити спадкоємність двох моделей. Адже GLG / GLA буде не просто легковиком з трохи збільшеним дорожнім просвітом. Він отримає повний привід, систему допомоги при спуску з гори, електронну імітацію блокувань диференціалів нового покоління. Не так і мало для «малюка»!

Прем'єра нового позашляхового Mercedes-Benz відбудеться в 2014 році.

Джерело: auto.mail.ru