Грек накатав на своєму Mercedes мільйон кілометрів

Грецький таксист Георг Вассілакіс проїхав на своєму автомобілі мільйон кілометрів. Як повідомляє портал Left Lane, грек придбав дизельний Mercedes-Benz E270 CDI 2003 року випуску і з тих пір транспортний засіб не міняв.

Mercedes-Benz з пробігом 1000000км.

За словами Вассілакіс, на автомобілі до цих пір встановлений оригінальний п'ятициліндровий мотор, що працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою перемикання передач. При цьому великих проблем при експлуатації автомобіля не виникло, хоча таксисту все ж довелося поміняти интеркулер, зчеплення і окремі деталі турбонагнітача. Що ж стосується самого пробігу, то він застиг на позначці 999 999 кілометрів, але, як стверджує Васілакіс, в дійсності машина пройшла приблизно 1030000 кілометрів.

Mercedes-Benz з пробігом 1000000км.

Цікаво, що якщо дані підтвердяться, греку вдасться поміняти свій автомобіль на новий E-клас за невелику доплату.

Mercedes-Benz з пробігом 1000000км.

За даними центру Mercedes Classic Center попередній рекорд пробігу належить іншому грецькому таксисту - Грегоріосу Сачінідісу. Той свого часу проїхав на своєму Mercedes-Benz W114 240D близько 4,5 мільйона кілометрів і успішно обміняв його на новий C200 CDI. В даний час автомобіль-рекордсмен зберігається в музеї Mercedes-Benz.

Джерело: auto.mail.ru