Наступний Mercedes C-класу позбудеться атмосферних моторів

Mercedes-Benz C-Class

Наддувні бензинові мотори вже безповоротно здолали атмосферні агрегати. Це добре видно на прикладі моделей класу D в рядах німецьких преміум-брендів. Наприклад, зараз неможливо купити Audi A4 і BMW третьої серії з атмосферними двигунами - всі модифікації доступні лише з турбомоторами. Але нинішній Mercedes C-класу в цьому плані різноманітнішою: крім наддувних агрегатів в лінійці присутні і «атмосферник». Однак на наступній «цешку», за інсайдерськими даними, будуть стояти тільки агрегати з турбонаддувом.

«Цешку» четвертого покоління дебютує восени 2013 року на автосалоні у Франкфурті. Гамма буде складатися з седана, універсала, купе і, можливо, кабріолета.

Mercedes-Benz C-Class

Наступний Mercedes C 63 AMG оснастять бітурбомотором V8. На фотографії - прототип нової машини під нинішнім кузовом.

Автомобіль нової генерації отримає як знайомі наддувні бензинові двигуни («четвірка» 1.8, 156-204 к.с.), так і абсолютно нові агрегати, покликані замінити атмосферну «шістку» об'ємом 3,5 літра. Половину лінійки моторів як і раніше складуть турбодизелі (від 2,1 до 3 л), залишаться в обоймі повнопривідні виконання, а ще в гаммі з'явиться гібридна версія. Весь сир-бор через зменшення витрати палива, на що також мають позитивно вплинути нова платформа з менш тяжкими компонентами і полегшений кузов з збільшеним вмістом алюмінію.

Роберт Есенов, drive.ru