Mercedes-Benz B-класу отримає нову версію

Mercedes-Benz випустить нову подовжену версію свого В-класу. Як повідомляє видання Autobild, автомобіль стане семимісним і буде офіційно представлений на Міжнародному автосалоні у Франкфурті, який пройде восени 2013 року. Зображення нижче, створене художником видання, дає зрозуміти, як приблизно буде виглядати такий автомобіль.

B-Class у новому кузові

Що ж до двигунів подовженого Mercedes-Benz B-класу, то вони будуть співпадати з тими, що встановлюють на п'ятимісну версію, і будуть володіти потужністю від 109 до 211 к.с. Логічно чекати, що семимісний автомобіль буде дорожче звичайної моделі, хоча скільки саме коштуватиме подовжений B-клас, говорити поки рано.

Нагадаємо, в Росії стандартний Mercedes-Benz B-класу доступний за ціною від 1050000 рублів. У країну поставляються автомобілі з двигуном об'ємом 1,6 літра, доступним в двох версіях: 122-сильною і 156-сильною. Мотори встановлюються в парі з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Вже в базі покупець отримує непоганий список обладнання, серед якого сім подушок, ESP, кондиціонер, система автоматичного гальмування і мультимедійна система з дисплеєм діагоналлю 5,8 дюйма.

Джерело: auto.mail.ru