Штутгартці запустили природний газ в Mercedes B-класу

Модель Mercedes B 200 Natural Gas Drive буде представлена на Паризькому мотор-шоу як ощадлива для гаманця та екологічна за стандартом Євро-6. Природний газ у Німеччині коштує на 50% дешевше бензину, і газовий автомобіль в порівнянні з бензиновим викидає CO2 на 16% менше - всього 115 г/км.

Mercedes-Benz B-Class на природньому газі

Газовий B-Class витрачає природний газ в темпі 4,2 кг/100 км і здатний без дозаправки проїхати близько 500 км.

Mercedes-Benz B-Class на природньому газі

Газовий B-клас демонструє модульну концепцію Energy Space - «енергетичний простір» створює подвійний підлогу. Він дозволяє розмістити один великий і два малих газових балона, які в загальному об'ємі містять 125 л природного газу (приблизно 21 кг). Завдяки цьому «інтелектуальному методу» в пятимісному автомобілі зберігся нормальний багажник.

Для надзвичайних ситуацій, тобто на випадок повного спустошення газових балонів, на борту Мерседеса є 12-літровий бензобак. У бензиновий режим автомобіль перемикається непомітно і автоматично - зробити це вручну водій не може.

Mercedes-Benz B-Class на природньому газі

Візуально газовий B-Class мало чим відрізняється від бензинового. Основна деталь - змінений передній бампер з смужкою світлодіодів.

У продаж Mercedes B 200 Natural Gas Drive надійде на початку 2013 року. Автомобіль буде пропонуватися з 156-сильним двигуном, «механікою» або «автоматом» 7G-DCT на вибір. Заявлено, що газовий компактвен розганяється до 100 км/год за 9,1 с і розвиває швидкість до 200 км/год.

Константин Болотов, drive.ru