Smart Forstars: автомобіль і кінотеатр

На Паризькому автосалоні компанія Smart представить концепт нового двомісного автомобіля під назвою Forstars. Автомобіль, що має 3,5 м в довжину, являє собою купе, що є продовженням концепту Smart For-Us, показаного в 2012 році на автосалоні в Детройті.

Smart Forstars

Зовнішність новинки демонструє стиль майбутніх моделей марки. Варто відзначити ромбоподібні фари і повітрозабірники, дрібну решітку радіатора, короткі звіси, а також великий скляний дах.

В інтер'єрі Forstars компанія Smart також передбачила незвичайні рішення. До прикладу, звичне рульове колесо поступилося місцем новому штурвала, а замість дзеркала творці пропонують використовувати закріплений у вітрового скла смартфон, який, працюючи в парі з відеокамерою, буде передавати те, що відбувається за автомобілем.

Smart Forstars

Під капотом Smart Forstars розмістився електромотор, здатний розвинути 80 к.с. потужності і 135 Н ∙ м крутного моменту, завдяки чому максимальна швидкість автомобіля складає 130 км/год.

Smart Forstars

Втім, головною «фішкою» концепту стануть не динамічні характеристики і навіть не дизайн. Вся справа в тому, що Smart Forstars отримав ще й кінопроектор, здатний транслювати ролики та фільми на будь-яку поверхню. Таким чином, концепт являє собою пересувний кінотеатр, який дає власнику можливість подивитися фільми, не виходячи з автомобіля. Звичайно, до тих пір, поки не розрядиться 17,6-кіловатний акумулятор.

Джерело: auto.mail.ru