Електричний Mercedes-Benz B-класу приїде в Париж

Концепткар B-Class Electric Drive, підготовлений до автосалону у французькій столиці, є піонером у новому починанні: тепер всі батарейні версії Мерседесів, AMG і Смартів будуть нести слова Electric Drive в своєму найменуванні. Зокрема, на додаток до високовольтного компактвена німці привезуть до Парижа серійний варіант батарейного суперкара Mercedes-Benz SLS AMG Coupe Electric Drive і електромобіль Smart у виконанні від ательє Brabus.

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive

Німці називають новий концепт превью майбутнього серійного електричного B-класу. Заряджатися новинка може від звичайної розетки на 230 вольт або від 400-вольтової станції експрес-зарядки.

Концерн Daimler запевняє, що має намір паралельно розвивати практично всі можливі типи привода для своїх моделей: ДВС, гібридні установки, чисто електричні версії і машини на паливних елементах.

Електричний варіант пятидверки B-класу оснащений 100-кіловатним мотором, що видає тягу в 310 Н • м. Під підлогою автомобіля перед задньою віссю влаштований відсік Energy Space, заповнений літієво-іонними акумуляторами. Вони забезпечують легковику пробіг на одній зарядці в 200 кілометрів. При цьому простір ні в салоні, ні в багажнику не постраждав, так що перекроєна на електротягу машина залишилася зручною сімейною моделлю. Компакт B-Class Electric Drive готовий до серійного виробництва, його вихід в продаж намічений на 2014 рік.

Леонид Попов, drive.ru