S-клас в кузові кабріолет - перші фото

Перед вами перші фотографії нового Mercedes-Benz S-класу в кузові кабріолет. Вони зайвий раз доводять чутки, що давно циркулюють, про те, що німці таки почнуть випуск такої моделі. Правда, якщо спочатку передбачалося, що відкрита версія S-класу буде мати чотиридверний кузов, поки шпигунами була помічена дводверна модель.

Mercedes-Benz S222 Coupe Cabrio

Новий кабріолет обіцяє стати самим шикарним автомобілем в своїй категорії. Ця машина матиме всі «навороти», які зараз доступні для автомобілів: спеціальний тепловий «комір» для водія і пасажирів, підігрів всіх чотирьох крісел, чотирьохзонний клімат-контроль. Крім того, будуть і такі "фішки", як подушка безпеки під бампером машини - вона буде розкриватися в разі неминучого зіткнення і допоможе скоротити гальмівний шлях.

Швидше за все, під капотом відкритої версії S-класу можна буде зустріти 6 -, 8 - і навіть 12-циліндрові двигуни. А ось новітнього 4-циліндрового бензинового мотора потужністю близько 250 к.с. кабріолет не отримає. Зате німці готують гібриди, в тому числі і з можливістю зарядки батареї від звичайної мережі - це дозволить щодня проїжджати кілька десятків кілометрів виключно на електриці.

Джерело: auto.mail.ru