Шпигуни показали салон оновленого Mercedes-Benz E-Class

Салон оновленого E212

Мережеве видання Autoevolution опублікувало шпигунську фотографію інтер'єру оновленого Mercedes-Benz E-Class. Світова прем'єра моделі відбудеться в наступному році.

Судячи по знімку, дизайн салону «Е-Класу» майже не змінився. Найпомітнішим нововведенням є аналоговий годинник на центральній консолі, що розташувалися між повітроводами. Крім того, клавіші «аварійки» і відключення системи стабілізації переїхали під блок аудіосистеми. Також трохи модернізовано рульове колесо, на якому з'явилися інші кнопки управління мультимедіа і телефоном.

Салон теперішнього та оновленого Е212

Як повідомлялося раніше, в дизайні екстер'єру відбудуться більш істотні зміни: модель позбудеться своєї особливості - роздільних блоків фар головного світла.

Лінійка моторів, як очікується, залишиться колишньою, проте серед трансмісій можлива поява дев'ятиступеневого «автомата». При цьому розшириться список оснащення «Е-Класу», до якого увійдуть камера, що стежить за дорожнім покриттям (на основі її даних буде автоматично налаштовуватися жорсткість підвіски), ряд систем запобігання аварій і адаптивний круїз-контроль.

Нове покоління моделі з'явиться тільки в 2015 році.

Джерело: motor.ru