Брабус "розробив програму тюнінгу універсала Mercedes-Benz

CLS Shooting Brake від BrabusНімецьке тюнінг-ательє Brabus випустило розширену програму доопрацювань для універсала Mercedes-Benz CLS Shooting Brake. До неї входить модернізація технічної начинки моделі, обробка салону новими матеріалами і установка нового обважування кузова, елементи якого пройшли випробування в аеродинамічній трубі. Деталі стайлінг-кіта в залежності від модифікації можуть бути виконані з карбону або більш доступного матеріалу - поліуретанового пластика Pur-R-Rim.

Набір від Brabus дає можливість доопрацювання чотирьох двигунів універсала CLS Shooting Brake: двох бензинових і двох дизельних. Віддача моторів версій CLS 250 і 350 CDI зросла на 31 і 48 кінських сил відповідно - до 232 і 313 кінських сил відповідно. Найбільш потужний з цих варіантів здатний розганяти автомобіль з нуля до ста кілометрів на годину за 5,9 секунди. Максимальна швидкість новинок обмежена електронікою на позначці 250 кілометрів на годину.

CLS Shooting Brake від Brabus

Бензинові варіанти CLS 500 і CLS 63 AMG після доопрацювань будуть розвивати 500 і 619 кінських сил відповідно - на 98 і 94 «коні» більше, ніж у стандартних автомобілів. Найпотужніша з них здатна розвинути швидкість до 320 кілометрів на годину, при цьому першу «сотню» універсал набере за 4,2 секунди.

CLS Shooting Brake від Brabus

Для порівняння, звичайний CLS 63 AMG Shooting Brake досягає ста кілометрів на годину всього на одну десяту секунди пізніше, а його «максималка» обмежена на 250 кілометрах в годину.

CLS Shooting Brake від Brabus

Крім цього, в програму доопрацювань «Брабус» входить установка заниженої спортивної підвіски з регульованими амортизаторами, розробленої спільно з інженерами компанії Bilstein, а також диференціала на задній осі з 40-відсотковою ступенем блокування і більш потужних гальмівних механізмів. Колісні диски - 20-дюймові Brabus Monoblock з покришками розмірності 255/30 спереду і 295/25 ззаду (на вибір клієнта будуть представлені шини Continental, Pirelli або Yokohama). Салон машини можна вибрати з сформованих заздалегідь дизайнерських схем або замовити варіант по своєму смаку.

CLS Shooting Brake від Brabus

Mercedes-Benz CLS Shooting Brake був вперше продемонстрований в червні. Офіційна прем'єра новинки пройшла в рамка моторшоу в Парижі.

CLS Shooting Brake від Brabus

Джерело: motor.ru