Німці задумали випустити бебі-Гелендваген

Топ-менеджери Мercedes-Benz вже найближчим часом можуть дати зелене світло проекту, умовно іменованого baby G-wagen або mini-G. Інсайдери свідчать: модель, яка, ймовірно, отримає індекс GLG, передбачається створити на платформі MFA. Її зараз ділять Мерседеси А-і B-класу, а також щосили тестований кросовер GLA. Однак, на відміну від найближчих «родичів», паркетник GLG буде куди більш незграбним і коробчатим на вигляд. Він немов продовжить традицію Гелендваген, тільки з поправкою на XXI століття.

Mercedes-Benz Gelendwagen

Позашляховик Mercedes-Benz Geländewagen починав свій шлях у 1979 році як невелика і суто утилітарна робоча (і військова) машина. Може бути, новий проект бебі-Гелендваген хоча б частково відродить той давній імідж.

Гіпотетичний апарат, що носить внутрішньозаводське позначення X156, буде вище «побратима» GLA. У нього будуть більш вертикальні скла і напевно найкраща геометрична прохідність. Джерела в компанії стверджують, що GLG обзаведеться такими характерними рисами легендарної моделі G, як поворотники нагорі «крил» і запаска, що висить вертикально висить на задніх дверях. Двигуни новачок запозичує у А-і B-класів, що означає щонайменше два бензинових і два дизельних агрегати в декількох варіантах форсировки (від 109 до 211 к.с). Крім того, гаму поповнить версія GLG 45 AMG з 350 «конячками» під капотом і перенастроєними підвіскою і рульовим керуванням.

Mercedes-Benz GLA

Вихід моделі GLA намічений на 2014 рік. Але поки ми можемо радувати вас тільки сторонніми рендерами.

Повний привід інженери організують через муфту Haldex. А ще очікується початкова передньопривідна модифікація, що не в'яжеться з серйозним зовнішнім виглядом кросовера. І все ж GLG буде позиціонуватися як більш бойовий апарат, ніж обтічний GLA. Більш того, в суперники GLG вже пророкують ще один тільки передбачуваний автомобіль. Той, що повинен замінити нинішнього трудягу Land Rover Defender. Якщо все складеться, як задумано, GLG з'явиться в середині 2015 року.

Леонид Попов, drive.ru