Новий Mercedes S-класу: заглянемо в салон

Завдяки новим зображенням, зробленим папарацці, інтер'єр майбутнього флагмана німецької компанії постав перед нами в дещо іншому світлі, якщо порівнювати зі шпигунськими знімками, які потрапляли в Мережу раніше. Перш за все, варто відзначити нове двохспицеве кермо, яке прийде на зміну звичному чотирьохспицевому, яке ми можемо бачити в S-класі нинішнього покоління (на фото знизу). Раніше автомобіль наступної генерації був помічений з іншим рульовим колесом, однак, очевидно, то була лише робоча версія.

Салон S222

Салон S221

По-друге, звертає на себе увагу новий широкоекранний дисплей на головній консолі. Судячи з усього, екран буде сенсорним, хоча частиною функцій можна буде управляти і за допомогою круглої ручки на центральному тунелі. Поруч з нею розташується і ціла серія клавіш, що відповідають за режими трансмісії, систему Magic Ride Control, регулюючу налаштування шасі, а також мультимедійну систему.

Салон S222

Новий Mercedes S-класу буде оснащуватися двигунами V6, V8, V12 і - вперше для машини подібного класу - чотирициліндровими бензиновими і дизельними моторами. Автомобіль отримає нову систему, яка за допомогою відеокамер і сканерів зможе «читати» дорогу і заздалегідь бачити появу нерівностей. Іншою незвичайною особливістю новинки стануть спеціальні подушки безпеки, що розкриваються під колесами у випадку, якщо зіткнення неминуче, і ефективно сповільнюють автомобіль. Старт продажів нового Mercedes-Benz S-класу заплановано на 2013 рік.

Салон S222

Салон S221

Джерело: auto.mail.ru