Довоєнний Mercedes встановить рекордну ціну на аукціоні

Mercedes-Benz 540 K von Krieger Special RoadsterПортал Autoblog повідомляє, що в минулому році Gooding & Company побили рекорд найвищої суми, виплаченої за автомобіль на аукціоні, коли Ferrari 250 TR Prototype 1957 пішов за 16390000 доларів. Тепер аукціонний будинок готовий підняти планку ще вище завдяки ультрарідкісному Mercedes-Benz 540 K von Krieger Special Roadster 1936 року.

Девід Гудінг, засновник аукціону, назвав його самим фантастичним довоєнним Мерседесом. Унікальний 540K Special Roadster був побудований для прусської королівської сім'ї в 1936 році. У 1942 році автомобіль був відправлений до Швейцарії баронесою Гізелою фон Крігер, щоб уникнути небезпеки, викликаної Другою світовою війною. Потім Mercedes пішов за нею в США, де катався по штату Коннектикут. Пізніше баронеса повернулася до Швейцарії, а родстер залишила в США, де він простояв у гаражі протягом більше сорока років.

Нинішній власник повністю його відреставрував, пофарбував у чорний колір і додав хромованих акцентів. Хоча Gooding & Company не опублікувала офіційну вартість, там впевнені, що встановлений торік рекорд, буде обов'язково побитий.

Mercedes-Benz 540 K von Krieger Special Roadster

Mercedes-Benz 540 K von Krieger Special Roadster

Джерело: autoutro.ru