Німці розповіли про універсал Mercedes CLS 63 AMG

Багато хто вже знає, як виглядає Mercedes CLS 63 AMG Shooting Brake: в Мережу потрапило відео, на якому можна розгледіти зовнішність новинки. Тоді ж з'явилася інформація про технічну складову. Зрозуміло, що цим універсал не повинен відрізнятися від однойменного седана, але все ж ясності в питанні не вистачало. Все стало на свої місця з появою офіційних даних.

Mercedes-Benz CLS 63 AMG Shooting Brake

Стандартні колеса - з шинами розмірністю 235/35 R19 спереду і 285/30 R19 ззаду. За замовчуванням автомобіль оснащений вентильованими гальмами з чавунними перфорованими дисками (діаметр спереду - 360 мм), а за доплату є карбонокераміка.

Mercedes-Benz CLS 63 AMG Shooting Brake

Рульове управління забезпечене електромеханічним підсилювачем з оригінальною програмою управління.

Задньоприводна п'ятидверка комплектується бітурбомотором V8 5.5 з безпосереднім уприскуванням палива. Спочатку «вісімка» розвиває 525 сил і 700 Н • м, але у виконанні Edition 1 віддача агрегату збільшується до 557 «коней» і 800 ньютон-метрів. Реалізацією цих здібностей займається автоматизована коробка передач AMG MCT з сімома ступенями, в якій місце гидротрансформатора зайняло багатодискове зчеплення з пакетом «мокрих» фрикціонів.

Mercedes-Benz CLS 63 AMG Shooting Brake

У списку додаткового оснащення значаться ковані колісні диски, розширена зовнішня і внутрішня обробка вуглепластиком, 1200-ватна аудіосистема Bang & Olufsen з 14 динаміками.

Трансмісія Мерседеса CLS 63 AMG Shooting Brake здатна працювати в чотирьох режимах, а мехатронне шасі з активними амортизаторами AMG Ride Control трудиться в одному з трьох режимів. Інженери розширили універсалу передню колію на 56 мм (у порівнянні зі звичайним універсалом CLS), перенастроювали еластокінематіку передньої і задньої підвіски, а для кращої стійкості кут розвалу коліс на обох осях став ще більше.

Mercedes-Benz CLS 63 AMG Shooting Brake

Машини у версії Edition 1 відрізняються більш потужним двигуном V8 5.5, сірим матовим забарвленням кузова, обробкою сидінь білою шкірою, оригінальними велюровими килимками з білим кантом, шильдиками в салоні і обробкою стелі мікрофіброю.

Незалежно від віддачі двигуна максимальна швидкість моделі Mercedes CLS 63 AMG Shooting Brake обмежена електронікою на 250 км/год. Зате час розгону до сотні різниться: 4,4 с потрібно стандартної машині, а версії Edition - 4,3 с. При цьому за паспортом в змішаному циклі пятидверка в обох виконаннях споживає всього 10,1 л бензину на 100 км. Європейські споживачі зможуть перевірити заявлені дані в реальному житті вже скоро: продажі стартують в жовтні 2012-го.

Роберт Есенов, drive.ru