Розсекречено флагманський позашляховик Mercedes GL 63 AMG

Mercedes-Benz GL63 AMG

Товстелезний і в розмірах і в зовнішньому вигляді повнопривідник Mercedes GL нового покоління ми побачили в квітні цього року. Тоді німці представили автомобіль зі стандартним набором моторів, але очевидно було, що незабаром світ побачить і «заряджена» версія позашляховика. Так і сталося: компанія Mercedes розповсюдила офіційні фотографії і інформацію про флагманської версії - GL 63 AMG.

 

Mercedes-Benz GL63 AMG

Фахівці з Аффальтербаха вдосконалили не лише мотор, а й зовнішність. Так, найпотужнішу модифікацію позашляховика можна впізнати по збільшеним воздухозаборникам, модифікованим переднього і заднього бамперів і іншим патрубкам вихлопної системи. Нові 21-дюймові колісні диски оригінального дизайну і посилені гальма - розпізнавальні знаки версії AMG.

На розгін до 100 км/год потужному повнопривіднику потрібно всього 4,9 с. Заявлена витрата палива - 12,3 л на 100 кілометрів шляху.

Mercedes-Benz GL63 AMG

В інтер'єрі з'явилися нове спортивне кермо і передні сидіння з більш розвиненою бічною підтримкою.

Але головне ховається, звичайно ж, під капотом. У рух позашляховик приводиться двигуном V8 об'ємом 5,5 л і потужністю 550 к.с. (760 Н•м). Агрегатується він тільки з семидіапазонним «автоматом» AMG Speedshift. Варто відзначити, що активна підвіска Ride Control входить в стандартне обладнання «зарядженого» повнопривідника. За попередніми даними, в Європі перші автомобілі з'являться вже в листопаді цього року. Ціни на новинку будуть оголошені ближче до цього часу.

Анастасия Королькова, drive.ru