Седан S-класу трансформувався в гіперкар зусиллями тюнерів Lorinser

Mercedes-Benz S70 від LorinserНімецьке тюнінг-ательє Lorinser надало автолюбителям свіжі відомості про модель S70, яка є однією з найпотужніших модифікацій седана Mercedes-Benz S-класу.

Lorinser S70, побудований на базі Mercedes-Benz S600, оснащений 6.0-літровим бензиновим агрегатом. Завдяки перепрограмуванню блоку управління двигуном та встановлення нових турбін та спортивної системи вихлопу, інженери ательє збільшили потужність мотора до 805 к.с. і підняли крутний момент до 1270 Нм. Максимальна швидкість машини примусово обмежена на позначці 300 км/год, але на прохання клієнта тюнери готові деактивувати "електронний нашийник", без якого седан зможе розігнатися до 330 км/год.

Разом з мотором доведенню піддалися екстер'єр та інтер'єр Mercedes-Benz S600. На автомобіль в ательє встановили оригінальний боді-кіт, що включає в себе нові бампери, бічні "спідниці" і "зябра", задній дифузор, спойлер на даху. Завершують зовнішні перетворення седана 20-дюймові легкосплавні диски з гумою Yokohama Advan Sport і чотири квадратних патрубка вихлопної системи.

У салоні Lorinser S70 радують око обшиті шкірою Nappa крісла і дверні панелі, спеціальні килимки, дерев'яні вставки, покриті чорним рояльним лаком, і логотипи ательє.

 

Джерело: kolesa.ru