Mercedes-Benz C63 AMG Performance Studio Edition для Японії

Керівництво Mercedes-Benz прийняло рішення випустити лімітовану версію C63, призначену для японського ринку. На відміну від більшості спеціальних видань, які отримують лише невеликі косметичні оновлення з метою виділитися з натовпу, нова версія C63 AMG Performance Studio Edition зазнала серйозних змін, як всередині, так і зовні.

Mercedes-Benz C63 AMG Performance Studio Edition для Японії

Кузов автомобіля був пофарбований в матовий чорний колір, який контрастує з червоними смужками на ободах 19-дюймових мультиспицевих дисків. Карбоновий спойлер на кришці багажника, унікальні вихлопні труби і червоні гальмівні диски гармонійно доповнюють картину.

Кольорове рішення продовжується в шкіряному салоні C63. Інші особливості включають декоративну обробку вуглеволокном, килимки ручної роботи, дверні замки і аудіосистему Harman Kardon Logic 7.

Mercedes-Benz C63 AMG Performance Studio Edition для Японії

Потужність 6.2-літрового мотора V8 збільшилася з 451 до 480 кінських сил.

Перші поставки C63 AMG Performance Studio Edition заплановані на листопад 2012 року. У Японії автомобіль буде запропонований за ціною 15 мільйонів єн (близько 192 000 доларів), що на 4,25 мільйона єн дорожче седана C63 AMG в базовій комплектації.

Джерело: automotonews.ru