Німці поліпшили суперкар Mercedes SLS AMG

Mercedes-Benz SLS AMG GT

Сімейство суперкара Mercedes SLS AMG росте як на дріжджах. Першим світло побачило купе, потім з'явився родстер, потім німці представили трекову версію GT3, а незабаром повинна з'явитися і електрична E-CELL. Тепер же фахівці відділення AMG викотили чергову новинку - вдосконалену модифікацію, що одержала назву GT. Автомобіль буде пропонуватися як у відкритій, так і в закритій версії.

Зовнішні прикрашення модифікації GT звелися до тонованої оптики і гальмівних супортів, пофарбованих у червоний колір. Решітка радіатора і бічні дзеркала - глянцево-чорні.

Mercedes-Benz SLS AMG GT

Дводверку взули в колеса розмірністю 265/35 R19 спереду і 295/30 R20 ззаду.

Зовнішні відмінності від стандартних суперкарів незначні, а от з технічної точки зору нововведення є. Так, дводверці дісталися форсований до 591 к.с. двигун V8 (раніше - 571 к.с.), а також допрацьована підвіска AMG Ride Control, яка на версіях GT не має режиму Comfort. У розпорядженні власників тільки більш жорсткі - Sport і Sport Plus.

Mercedes-Benz SLS AMG GT

Для обробки інтер'єру суперкара GT пропонується шкіра AMG designo Exclusive Style. Її ж можна замовити тепер і на звичайній дводверці SLS AMG.

Завдяки збільшенню в потужності суперкар Mercedes SLS AMG став розганятися до 100 км/год на 0,1 с швидше - всього за 3,7 с. Стрілку на позначці в 200 км/год можна буде побачити вже через 11,2 с. У Німеччині ціни на новинку будуть складати 204 680 євро за купе SLS AMG GT і 213 010 євро за родстер. Разом подорожчання в порівнянні зі стандартним суперкаром склало 17 850 євро.

Анастасия Королькова, drive.ru