Позашляховику Mercedes G-класу подарували новий інтер'єр

Mercedes-Benz New G-Class

Очікувалося, що німці покажуть оновлений Гелендваген в рамках мотор-шоу в Нью-Йорку. Правда, серед прем'єр автосалону його не виявилося. Але затягли в компанії Mercedes ненадовго. Слідом за першою фотографією рестайлінгового позашляховика з'явилася і вся інша інформація. Головною сенсацією став абсолютно новий інтер'єр автомобіля.

Mercedes-Benz New G-Class

Внутрішнє оздоблення легендарної моделі тепер не впізнати. Позашляховик отримав абсолютно нове кермо, центральну консоль і приладову панель. Шайба управління мультимедійною системою тепер на центральному тунелі, як і в інших моделей Mercedes.

Але повернемося до зовнішнього вигляду, який змінився зовсім небагато. Так, від дореформеної машини позашляховик Mercedes G-класу відрізняється наявністю смужок світлодіодів денного світла і іншими за формою дзеркалами заднього виду, які схожі на ті, що встановлюються на інші моделі марки.

Mercedes-Benz New G-Class

Серед опцій тепер є і пакети безпеки: стеження за смугою руху, контролю мертвих зон.

Що стосується моторної гами, то для повнопривідника німці запропонували чотири двигуни: трилітровий V6 потужністю 211 к.с. (модифікація G350 BlueTec, ціни починаються з позначки в 85 311 євро), V8, який видає 388 сил (G500), а також дві «заряджені» версії - Mercedes G 63 AMG (544 к.с.) і ураганний G 65 AMG з 612 «кобилами» під капотом (у Німеччині ціна такого позашляхового суперкара складе 264 180 євро). Європейські дилери вже почали прийом замовлень на рестайлінгову модель.

Було/стало

Mercedes-Benz New G-Class

Королькова Анастасия, drive.ru