З'явилися всі подробиці про концепт Mercedes CSC

Mercedes-Benz CSC (CLA, CLC)

Врамках мотор-шоу в Пекіні, яке розкриє свої двері вже на наступному тижні, ми чекаємо презентації нового концепту Mercedes. Головна сенсація на стенді німців - прем'єра нового концептуального седана. Але вже зараз з'явилися фотографії і всі подробиці про автомобіль. Отже, зустрічайте - baby CLS.

 

Mercedes-Benz CSC (CLA, CLC)

Багато що в зовнішності шоу-кара Mercedes CSC дісталося від концепту дворічної давності - F 800 Style Concept. Збірка нової четирехдверка буде налагоджена на угорському заводі компанії.

Правда, доведеться відразу обмовитися: незважаючи на те що новинка по типу кузова та ж, що і четирьохдверка Mercedes CLS, самі німці кажуть, що, звичайно ж, це не його зменшена копія, а абсолютно нова модель. З ім'ям теж поки ясності немає. Прототип називається Mercedes Concept Style Coupe (CSC), а ось серійний зразок, за попередніми даними, отримає або індекс CLA, або CLC.

Mercedes-Benz CSC (CLA, CLC)

Габаритні розміри новинки - 4637 мм у довжину, 1891 завширшки й 1398 мм у висоту.

Автомобіль побудований на новій модульній платформі MFA, яка вже лежить в основі хетчбеків A-і B-класів. Таким чином, стає зрозуміло, яку нішу займе четирьохдверка. У модельному ряду компанії вона встане на сходинку нижче сімейства C-класу. При цьому використання «візка» від хетча A-класу повинне буде позначитися і на фінальній вартості. Зверніть увагу на те, що в базових версіях CLC / CLA буде передньопривідним.

Mercedes-Benz CSC (CLA, CLC)

Не тільки платформа, а й інтер'єр новинки уніфікований з пятидверкою Mercedes A-Class.

Mercedes-Benz CSC (CLA, CLC)

Прототип оснащений дволітровим бензиновим турбомотором потужністю 211 к.с. Двигун працює в парі з семиступінчастим "автоматом" 7G Tronic. Подейкують, що на шляху до конвеєра чотирьохдверне купе, як його називають творці, отримає ще й дизелі, а також повний привід. Інформації про те, коли ж відбудеться прем'єра серійного зразка, поки немає. Ймовірно, щось стане зрозуміло після презентації концепту Mercedes CSC.

Офіційний відеоролик: тут.

Анастасия Королькова, drive.ru