Ніко Росберг приніс Mercedes першу перемогу з 1955 року

Чемпіонат Формули-1 набирає обертів і стає все цікавіше. Ніко Росберг здивував всіх, вигравши кваліфікацію в суботу, а потім впевнено виграв гонку, принісши першу перемогу для заводської команди Mercedes з часів легендарних «срібних стріл» 1950-х років. Міхаель Шумахер не зміг підтримати свого молодого напарника і вибув з гонки через помилку механіків при зміні шин. Нагадаємо, що до цього за дві гонки Mercedes змогла набрати лише одне очко.

Перемога команди Mercedes у Формулі 1

Друге і третє місце на фініші дісталося пілотам McLaren, Дженсон Баттон і Льюїс Хемільтон. Хемільтон показує дивовижну стабільність: у всіх трьох гонках чемпіонату він фінішував на третьому місці. І тепер очолює загальний залік, не здобувши поки жодної перемоги.

Четверте і п'яте місця дісталися пілотам Red Bull, Марку Уебберу і Себастьяну Феттелю, причому австралієць знову фінішував попереду свого титулованого напарника. Схоже, що шасі Red Bull цього року підходить австралійцю дещо краще, ніж німцеві.

Шостим фінішував пілот Lotus Роман Грожан, який, нарешті, зміг подолати прокляття перших кіл. А ось Кімі Райконен фінішував на 14 місці, за межами очкової зони.

Сьомим та восьмим перетнули фінішну лінію Бруно Сенна і Пастор Мальдонадо. Подвійний фініш з очками став гідним подарунком до 70-річчя сера Френка Вільямса, керівника команди, і черговим підтвердженням того, що знаменита стайня почала вибиратися з тривалої кризи.

Дев'яте місце зайняв Фернандо Алонсо за кермом Ferrari, а замкнув десятку кращих Камуі Кобаяші на Sauber.

Варто зазначити, що фініш був дуже щільним. Фінішував другим, Дженсон Баттон поступився переможцю 20 секунд, а ось Кобаяші, який став десятим, відстав від Баттона всього на 18 секунд.

У загальному заліку чемпіонату на перше місце вийшов Льюїс Хемільтон, у якого тепер 45 очок. Другим йде Дженсон Баттон з 43 очками, третю сходинку займає Алонсо - 37 очок і всього на одне очко відстає від нього Марк Веббер.

Наступна гонка відбудеться вже в цей неділю на трасі Сахір, в Бахрейні.

Джерело: motorsport.com