Mercedes змінить назви своїх автомобілів

За даними британського журналу Car, керівництво компанії Mercedes-Benz змінить принцип позначення своїх моделей. Але нехай шанувальники марки не хвилюються - фірмові літерні позначення нікуди не подінуться. Німці, як і раніше будуть робити седани С-, Е-і S-класів. Але назви купе і кабріолетів зміняться.

Для початку треба сказати про позашляховики - як і очікувалося, в найближчі роки назви всіх машин цього сегмента будуть починатися з літери «G» (власне кажучи, ця схема діє і зараз). Тобто, новий маленький кросовер, який стоятиме на сходинку нижче GLK, буде називатися не BLK, як припускали деякі, а GLA. Остання буква в даному випадку говорить нам про те, що машина побудована на платформі А-класу.

А от все купе і кабріолети отримають першу літеру «С». При цьому остання буква тут теж буде означати платформу, на якій створена та чи інша модель (по суті, це розповість нам про розмір машини). Тобто, нове передньопривідне чотирьохдверне купе на «візку» А-класу (концепт цієї моделі покажуть скоро на автосалоні в Пекіні) будуть називати, мабуть, CLА. Відкриту версію седана С-класу стануть позначати CLC, купе на платформі Е-класу отримає назву CLE. Що стосується спортивних автомобілів, то всі вони отримають індекс SL.

Джерело: auto.mail.ru