Німці вивели на трек «гарячий» седан Mercedes CLA 45 AMG

Седан Mercedes CLA цілком очікувано отримав спортивну версію - CLA 45 AMG. Днями Шпіонери зловили її на Нюрбургринзі. Від вихідної моделі AMG-версія відрізняється іншими гратами радіатора, більш агресивним переднім бампером, накладками на пороги і подвійним вихлопом. Але в цілому можна сказати, що втручання в первісний вигляд виявився мінімальним.

Mercedes-Benz CLA 45 AMG

Досить стриманий аеродинамічний обвіс і, зрозуміло, власний варіант легкосплавних дисків. Ось і все, що видає в даному тестовому зразку виріб AMG.

Mercedes-Benz CLA 45 AMG

Новинка скроєна на платформі MFA від Мерседесів А-і B-класів, а по довжині потрапляє в D-клас. Додамо, що до гаммі моделі CLA пізніше додасться кузов універсал - CLA Shooting Brake.

За неофіційною інформацією, мотор у CLA 45 AMG такий же, що стоїть на «зарядженому» хетчбеку Mercedes A 45 AMG. Це дволітрова турбочетверкі потужністю близько 335 к.с. і з максимальним обертовим моментом понад 400 Н • м. Передбачається, що в пару до цього ДВЗ інженери поставили семиступінчасту преселективну коробку і повний привід. Ця зброя дозволить седану вистрілювати з місця до сотні менш ніж за п'ять секунд. Максимальна швидкість буде обмежена електронікою на традиційному рівні в 250 км/год.

Леонид Попов, drive.ru