Пекін-2012: у Mercedes-Benz з'явився "діамантовий" мінівен

Німецький виробник розробив на базі мінівена Viano розкішний офіс на колесах, на якому не соромно пересуватися навіть олігархам.

Mercedes-Benz Viano Vision Diamond

У головному місті Піднебесної Mercedes-Benz показав спеціальну версію мінівена Viano - Vision Diamond. Модель отримала двобарвне забарвлення кузова, пятипроменеві легкосплавні диски, світлодіодні денні ходові вогні і тоновані вікна.

Mercedes-Benz Viano Vision Diamond

"Родзинка" Mercedes-Benz Viano Vision Diamond - не поступається в розкоші люксовим моделям інтер'єр, в якому для задніх пасажирів встановлені два окремих крісла в стилі Maybach з електрорегулюваннями, функціями обігріву, вентиляції та масажу. Між сидіннями знаходяться тримачі для срібних келихів та шампанського. Одночасно в спеціальних осередках може охолоджуватися до п'яти пляшок ігристого напою. У декорі салону використані не тільки традиційні матеріали - натуральні шкіра і дерево, але й діаманти, яких налічується вісім штук.

Mercedes-Benz Viano Vision Diamond

У список базового устаткування Mercedes-Benz Viano Vision Diamond включені 40-дюймовий екран, встановлений позаду передніх крісел, точка доступу в Інтернет, преміальна аудіосистема Bang & Olufsen і технологія Magic Sky Control, яка надає пасажирам можливість самостійно регулювати світлопропускання скляного даху.

Джерело: kolesa.ru