Ательє Brabus захопилося створенням економічної моделі

Тюнінг-ательє Brabus, яке на протязі не одного десятиліття перетворює моделі Mercedes-Benz в дорожні "ракети" з надпотужними моторами, вирішило спробувати свої сили в створенні паливно ефективного автомобіля.

Mercedes-Benz E-Class Technology Project Hybrid від Brabus

Німецькі тюнери спільно з компанією Protean Electric на базі седана Mercedes-Benz E-класу розробили гібрідомобіль, який був названий Technology Project Hybrid. Автомобіль укомплектований 2.2-літровим дизельним мотором, чиї характеристики не уточнюються, і двома вбудованими в колеса електричними двигунами. Потужність кожного агрегату з нульовим вихлопом складає 110 к.с., максимальний крутний момент дорівнює 797 Нм.

Електродвигун на Technology Project Hybrid

Гібридна силова установка дозволяє седану прискорюватися з 0 до 100 км/год за 7,4 с. Розробники повідомили, що завдяки використанню двох електромоторів паливна економічність автомобіля збільшилася на 30%.

Нагадаємо, що на початку року на міжнародному автосалоні в Детройті Mercedes-Benz представив гібридні моделі E 300 BlueTEC HYBRID і E 400 HYBRID. Перший автомобіль оснащений 4-циліндровим дизельним мотором потужністю 204 к.с. і обертовим моментом 500 Нм і 27-сильним електричним двигуном, а другий - V-подібною бензиновою "шісткою", що розвиває 306 к.с., і електомотором потужністю 27 к.с.

Джерело: kolesa.ru