Mercedes C63 AMG від HMS Tuning

До того, як автомобільна громадськість побачила купе Mercedes C63 AMG в минулому місяці, бал правил седан тієї ж моделі. Він дав можливість таким кузовним ательє, як HMS Tuning, розпорядитися його продуктивністю і зовнішнім виглядом за своїм мовчання.

Mercedes C63 AMG від HMS Tuning

Починаючи з останнього, автомобіль придбав новий передній бампер з вуглепластикового волокна з інтегрованими світлодіодними вогнями, більш широкі колісні арки, спойлер, інтегрований в бампер, а також задній дифузор. Не варто нагадувати, що всі ці елементи створені з карбону. Завершує кузовний пакет дев'ятнадцятидюймові диски матово-чорного забарвлення.

Що стосується продуктивності, то модель оснащується одним з найкращих двигунів в світі: восьмициліндровим, об'ємом 6.2-літра, що дозволяє розвинути потужність в 457 кінських сил. Майстри ательє створили для цього двигуна модифікацію, що складається з трьох ступенів: перша може похвалитися потужністю в 625 к.с., друга - в 640 і, нарешті, третя - в 690 кінських сил. Непогано для автомобіля минулого року, вірно?

Джерело: topspeed.com