Новий Mercedes GL попався в об'єктиви фотокамер по дорозі на конвеєр

mercedes-benz new gl Роберт Есенов, drive.ru

Нинешніе великі позашляховики німецької преміум-трійки дебютували якраз один за одним: в кінці 2005 року з'явився Audi Q7, на початку і на заході 2006-го Mercedes GL і BMW X5 відповідно. Приблизно в тому ж порядку у найближчі роки з'являться моделі нових поколінь. Наприклад, Mercedes GL вже щосили намотує тестові кілометри по дорогах загального користування.

Судячи з фотографій, зроблених у засніженій частині Німеччини, позашляховику обіцяють нові бампери, фальшрадіаторна решітка і більш елегантні фари. З чуток, автомобіль стане трохи ширше, але нинішня довжина (5099 мм) не зміниться, а внутрішній простір повинен збільшитися за рахунок перекомпонування інтер'єру. Також «джі-ел» повинен схуднути кілограмів на 100 (до 2350 кг) завдяки оптимізації конструкції кузова.

Позашляховик нової генерації отримає багаторежимну пневмоподвеску і весь сучасний комплекс активної і пасивної безпеки компанії Mercedes-Benz.

mercedes-benz new gl

Моторну гаму зберуть з вже відомих двигунів. Мабуть, мова йде про мотор V6 3.5 (306 к.с.), турбодізеле V6 3.0 (265) і бензинової «вісімки» з двома турбокомпресорами, яка буде доступна з двома варіантами потужності (360 і 408 «коней»). Чутки приємні, а що буде на ділі, дізнаємося в кінці 2011 року на автосалоні у Франкфурті.