Оприлюднено перші фотографії Mercedes-Benz Antos

Mercedes-Benz AntosОприлюднено перші фотографії Mercedes-Benz Antos - вантажівки важкого класу, який спеціально розроблений для регіональних перевезень.

Перші відомості про вантажівці нового класу Mercedes-Benz Antos - машині важкого класу для регіональних перевезень - з'явилися ще на початку травня. Тепер, нарешті, перші фотографії Mercedes-Benz Antos розсекретили зовнішність автомобіля і його технічні характеристики. Дизайн кабіни вирішений в дусі старшого брата - тягача Actros останнього покоління, який отримав титул «Міжнародна вантажівка 2012 року». Характерна його особливість - V-подібна решітка радіатора. Однак у моделі Antos є і свої дизайнерські особливості - наприклад, форма передніх фар. Кабіна у машини має габаритну ширину 2,3 м і пропонується у двох версіях по довжині: короткій (S) і середній (M).

На автомобілі буде встановлений рядний 6-циліндровий турбодизель нового покоління - OM450, що відповідає екологічним стандартам Євро 6. Двигун пропонується в трьох варіантах по робочому об'єму: 7,7; 10,7 і 12,8 л. Діапазон версій по потужності - від 238 до 510 к.с. З моторами буде агрегатуватися спеціально розроблена автоматична коробка передач PowerShift 3 - в залежності модифікації, 8-ми або 12-ступінчаста.

Mercedes-Benz Antos оснащується самими передовими системами безпеки, що вже застосовуються на моделі Actros. Це і електронна система управління гальмами EBS, система стабілізації SCA та протибуксувальна система ASR, а також система допомоги Active Brake Assist третього покоління, яка «бачить» також і стаціонарні перешкоди і при необхідності дає команду на гальмування автомобіля, аж до повної його зупинки.

Примітно, що Mercedes-Benz Antos має найбільшу вантажопідйомність в класі. Так, розрахований для роботи в складі автопоїзда повною масою до 40 т, сідельний тягач з двигуном в 428 к.с. має споряджену масу всього 6400 кг. Економія у вазі тягача дозволяє перевозити більше вантажу, що підвищує рентабельність перевезень і прискорює окупність автомобіля. Офіційна прем'єра вантажівки Mercedes-Benz Antos відбудеться на автосалоні IAA-2012, який пройде в Ганновері з 20 по 27 вересня.

Джерело: infocar.com.ua