Новий Mercedes CLS Shooting Brake. Офіційні фото

Mercedes-Benz опублікував перші фотографії своєї нової моделі, яка отримала назву CLS Shooting Brake. Вона являє собою універсал, побудований на основі ... чотирьохдверного купе CLS.

Mercedes_benz CLS Shooting Brake

«Універсальне купе» відразу на 160 мм довше звичайного CLS, крім того, ця модель має трохи більшу колісну базу. Але головне достоїнство CLS Shooting Brake - це багажник. Його обсяг становить 595 л, а якщо задні крісла скласти, то мова буде йти вже про 1548 л.

Mercedes_benz CLS Shooting Brake

І при цьому представники Mercedes-Benz підкреслюють - CLS Shooting Brake не треба сприймати як практичну сімейну машину. Це як і раніше спортивне авто, тільки з збільшеними можливостями.

Mercedes_benz CLS Shooting Brake

Цікаво, що перший час CLS Shooting Brake буде продаватися тільки з дизельними моторами об'ємом 2,1 л (201 к.с.) і 3,0 л (261 к.с.). Але потім повинні з'явитися і бензинові версії «чотирьохдверного купе-універсала», а також версія від AMG (швидше за все, вона буде мати під капотом 518 к.с.). Така машина зможе розганятися 0-100 км/год всього за 4,5 с (максимальна швидкість буде обмежена електронікою на рівні 250 км/год).

Mercedes_benz CLS Shooting Brake

Офіційна прем'єра Mercedes-Benz CLS Shooting Brake пройде на автосалоні в Парижі в кінці вересня.

Джерело: auto.mail.ru