Mercedes GLK пройшов рестайлінг

Німецька компанія опублікувала перші фотографії оновленої версії свого кросовера, яка постане перед публікою живцем вже в квітні на автосалоні в Нью-Йорку. «Паркетник» тепер виглядає «дорослішими», багато елементів зовнішності стали цікавіше. Спереду новинку можна відрізнити по бамперу, який отримав більше ефектну пластику, за новою решіткою радіатора і за формою фар зі світлодіодними «бумерангами». На фото зверху - новинка, а знизу - дорестайлинговой версія.

Mercedes-Benz GLK - рестайлінг

Mercedes-Benz GLK - дорестайлінг

Ззаду в очі кидається хромований «дифузор», в який «вросли» наконечники вихлопних труб, а також змінилися ліхтарі.

Mercedes-Benz GLK - рестайлінг

Mercedes-Benz GLK - дорестайлінг

Чимало змін і в салоні. Автомобіль позбувся звичного селектора АКПП (його функції перекочували на підкермовий джойстик), сопла кліматичної системи стали круглими, а також змілося кермо.

Mercedes-Benz GLK - рестайлінг

Mercedes-Benz GLK - дорестайлінг

Відтепер для GLK запропонований AMG-пакет, в який входять інші бампери з масивною хромованою окантовкою повітрозабірника і 5-спицеві колісні диски діаметром 19-дюймів. Взагалі, треба сказати, що базові бампери в чомусь виглядають навіть ефектніше опціональних.

Mercedes-Benz GLK - рестайлінг, AMG версія

Головні зміни з технічної частини - це зростання потужності моторів. Віддача топової модифікації GLK 350 зросла з 272 до 306 к.с. На щабель нижче дизельна версія GLK 350 CDI, що розвивала 224 к.с., тепер отримала 265 сил. Варіант GLK 300 (231 к.с.) пропав з гами модифікацій. З'явився новий дизель GLK 250 CDI (204 к.с.). Ну а версія GLK 220CDI залишилася без змін - 170 к.с. На Заході є ще більш слабка 143-сильна версія з переднім приводом, але до нас вона не поставлятиметься.

Джерело: auto.mail.ru