Папарацці підловили на тестах оновлений Mercedes G 63 AMG

mercedes-benz g63 amgАнастасия Королькова, drive.ru

Спокій нам тільки сниться - ось вже що точно стосується легендарного позашляховика Mercedes Gelandewagen. Уже понад тридцять років автомобіль стоїть на конвеєрі, при цьому його зовнішність зазнає лише малозначні зміни. Скільки було «останніх Рестайлінг» і «прощальних версій» - а віз і нині там. Не хочуть німці відправляти на спокій G-клас. Ось і днями Шпіонери зафіксували на дорогах закамуфльований Гелендваген.

Інсайдери рапортують про те, що на очі папараці попалася флагманська модифікація позашляховика - G 63 AMG. Незважаючи на те що на тестовому прототипі були шильдики з написом G 55, закордонні видання в унісон говорять про те, що це «мул». На ділі ж штутгартці готуються випустити в 2012 році на ринок топ-модель, оснащену мотором V8 5.5 з безпосереднім уприскуванням і двома турбокомпресорами. Таке «серце» видаватиме 544 к.с. (800 Н • м).

mercedes-benz g63 amg

Зовнішність позашляховика G-класу - класика, яку істотно змінювати ніколи не будуть. Саме тому на тестовому зразку мінімум камуфляжу - німці чіпати екстер'єр не будуть.

Що стосується зовнішніх змін, то вони, як завжди, мінімальні. Очевидно, що позашляховики 2012 отримають нові дзеркала заднього виду (ті ж, які отримали всі останні оновлені моделі). Крім того, передній бампер стане нижче, а повітрязабірників буде три. Дати офіційної презентації нової флагманської модифікації Mercedes G-класу німці поки не називають.