Merceds-Benz зібрав ювілейний седан E-класу

mercedes-benz e-classНа найбільшому заводі Daimler AG в німецькому місті Зіндельфінген зроблений п'ятисоттисячний примірник чотирьохдверного Mercedes-Benz E-класу.

Всього за 60 років німецька марка випустила понад 10 млн "ешок", що робить модель найпопулярнішим середньорозмірним бізнес-седаном в історії автопрому. Для виробництва півмільйона екземплярів седана E-класу останнього покоління Mercedes-Benz знадобилося три роки. Ювілейною машиною виявився чотирьохдверний автомобіль з 306-сильною бензиновою силовою установкою і системою повного приводу. Модель, пофарбована в білий колір Arctic White, найближчим часом буде доставлена клієнту компанії з США.

Нагадаємо, що до кінця поточного року дилери Mercedes-Benz приступлять до реалізації оновленої моделі E-класу. На початку місяця прототип рестайлінгової машини був виявлений папарацці на ходових випробуваннях. Фейсліфтінговий автомобіль отримає модернізовані передні фари, нові корпоративні грати радіатора, знайомі по моделі CLS-класу, і видозмінений бампер.

Джерело: kolesa.ru