В Іспанії команда Mercedes F1 представила болід 2012

новий болід mercedes w03

У Мерседесі вирішили показати новий автомобіль тільки зараз, перед стартом других тестів, але, за чутками, машина була готова ще на початку лютого. Правда, час даром «стайня» теж не втрачала - під час перших заїздів команда не тільки вивчала поведінку оновлених покришок Pirelli, а й перевіряла нові аеродинамічні елементи, зокрема переднє антикрило. Всі звернули увагу на невеликий отвір, що відкривається на швидкості від сили повітряного потоку.

 

новий болід mercedes w03

Імовірно, через дірку в «носі» повітряний потік направляється на переднє антикрило, а далі при певному рівні тиску спрямовується до днища. На думку керівника Макларена Мартін Уїтмарш, таке рішення дозволить збільшити максимальну швидкість на 5-8 км/год.

В іншому Mercedes W03 схожий на інші машини 2012 року в пелотоні. Обумовлений новим правилом в техрегламенті злам в передній частині і вихлоп спрощеної конструкції - головні зміни в порівнянні з торішнім болідом. Глава автоспортивного відділення Мерседеса Норберт Хауг запевняє, що автомобіль не вирізняється інноваційними рішеннями. Але швидше за все, в Мерседесі намагаються щось приховати.

новий болід mercedes w03

Склад пілотів не змінився з минулого року: Міхаель Шумахер і Ніко Росберг продовжать виступи за команду. До речі, термін дії контракту семикратного чемпіона закінчується в цьому році, але в Мерседесі не хочуть відпускати іменитого німця - ходять чутки навіть про продовження кар'єри в 2013-му.

Дарья Мещерякова, drive.ru