Бюро Brabus запхнуло в купе Mercedes C 63 ​​AMG мотор V12

brabus bullit coupe на базі mercedes-benz c63 amgРоберт Есенов, drive.ru

На початку березня у виставковому комплексі PalExpo вдарить грім - ательє Brabus виставить в Женеві доопрацьоване купе Mercedes C 63 AMG. Матове забарвлення, нові бампери, квартет випускних патрубків, безумно гарні ковані диски - і ціна 449 820 євро! Чим можна пояснити майже дворазову різницю в ціні порівняно з шедевральним суперкаром Lamborghini Aventador, за який в Європі просять 255 000 євро? Навіть чудо інженерної думки мотор V12 не здатний виправдати такої суми.

brabus bullit coupe на базі mercedes-benz c63 amg

За словами німецьких тюнерів, перед нами самий потужний Mercedes C-класу за всю історію моделі. Під капотом ворушить поршнями бензиновий двигун V12 з двома турбокомпресорами. Але, за традицією, робочий об'єм агрегату збільшили з 5,5 до 6,3л, стандартні розподільчі вали і колінвал замінили посиленими, встановили циліндри, поршні і шатуни, розраховані на вищі навантаження. Потужність - 800 сил, крутний момент - 1420 Н • м (заради збереження п'ятиступінчастого «автомата» тяга обмежена на рівні 1100 Н • м). Втопіть педаль газу, і через 3,7 с швидкість досягне 100 км/год, а ще через 6,1 с показник збільшиться до 200 км/год. Дводверка Mercedes C 63 AMG з 800-сильним зарядом від ательє Brabus розганяється до 370 км/год. - купе Lamborghini Aventador розвиває 350 км/год.

brabus bullit coupe на базі mercedes-benz c63 amg

Немислимо було випускати на дороги автомобіль з таким мотором і стандартною ходовою частиною. В Боттропі оснастили дводверку жорсткішими пружинами, регульованими амортизаторами (десять режимів), а також найпотужнішими гальмами. Це 12-поршневі супорти з 380-міліметровими дисками на передній вісі і шестипоршневі з 360-міліметровими на задній. В задню вісь вживлений диференціал, що самоблокується.

Стандартний інтер'єр прикрасили традиційно - натуральною шкірою (нею обшиті майже всі внутрішні панелі), алькантарою і металевими накладками.