Mercedes SLS AMG Roadster від Hamann

Через рік після того, як кузовне ательє Hamann вразило автомобільну громадськість своїм пакетом для автомобіля Mercedes SLS AMG на женевській виставці, компанія повертається, щоб повторити успіх.

mercedes sls amg roadster від hamann

На цей раз руки майстрів ательє дійшли до версії кабріолет того ж автомобіля. З естетичного боку, автомобіль отримав звичні елементи, які включають нову передню частину, що замінює стандартний бампер, нові світлодіодні вогні, збільшені повітрозабірники, що пропускають більше повітря до двигуна, новий капот з вуглепластикового волокна, а також нові крила, що роблять авто ширше на 60 мм спереду і на 70 мм ззаду. Крім цього авто обзавелося новими бічними "спідницями", дифузором і комплектом дисків 21 дюйм.

Само собою, не залишилися осторонь і поліпшення продуктивності. Майстри Hamann оснастили автомобіль новим спортивним повітряним фільтром, системою випуску з нержавіючої сталі і перепрограмовали ECU. В результаті цих модифікацій вдалося збільшити потужність восьмициліндрового V-подібного 6.3-літра двигуна з 563 к.с. до 636 кінських сил. Все це дозволяє родстеру розігнатися до "сотні" за 3.6 секунди.

Джерело: topspeed.com