Зростаючий попит змусить компанію Mercedes-Benz будувати заводи

Концерни General Motors, Volkswagen і Toyota борються за панування в автомобільній галузі. Але це питання світового, так би мовити, масштабу. А якщо обмежитися преміум-сегментом, то тут за лідерство б'ються компанії Mercedes-Benz, BMW і Audi. І штутгартці поки в ролі наздоганяючих - в 2011 році вони продали 1260912 машин (без урахування відділення smart) проти 1380384 у мюнхенців (виключаючи моделі Mini і Rolls-Royce) і 1302650 у інгольштадтців. Однак аналітики Мерседеса прогнозують, що до 2020 року по світу буде розходитися до 2,7 млн машин з трипроменевою зіркою. А тому потрібні нові заводи.

 

mercedes-benz c-class

З 2014 року на заводі компанії Nissan в штаті Теннессі почнеться виробництво чотирициліндрових моторів, якими будуть комплектувати модифікації Мерседеса C-класу і моделі Infiniti.

В інтерв'ю німецькому виданню Manager Magazine глава концерну Daimler Дітер Цетше зізнався, що його компанія планує побудувати два нових складальних підприємства. Одне абсолютно точно розташується в Китаї, а друге - чи в Сполучених Штатах, або в Мексиці. Вже в 2017 році новий завод у Північній Америці повинен буде збирати автомобілі сімейства A-класу. Можливо, на цій же фабриці налагодять випуск якої-небудь моделі фірми Nissan, яка з недавніх пір є стратегічним партнером Мерседеса.

Крім будівництва нового підприємства, мерседесівци модернізують завод MBUSI в Алабамі. У нього вкладуть понад два мільярди доларів для організації випуску моделей C-класу і пятидверок R-і G-класу наступних поколінь.

Джерело: drive.ru