Mercedes-Benz розіграє поїздку на світову прем'єру нового A-класу

mercedes-benz a-class qr-trophyНімецький виробник розмістив в Інтернеті перший офіційний відеотізер наступного покоління хетчбека A-класу і оголосив про відкриття конкурсу.

Кузов нового автомобіля Mercedes-Benz A-класу, героя ролика, прихований "камуфляжем" із зображенням QR-кодів. Німецька компанія пропонує всім охочим завантажити на смартфон спеціальний додаток для сканування та збору QR-кодів. Необхідні за умовами конкурсі чотири штрих-коди можна буде виявити на тестових прототипах, а також у соціальних мережах Facebook і Twitter. Переможець отримає можливість особисто бути присутнім на церемонії презентації нового покоління A-класу на автосалоні в Женеві.

 

Mercedes-Benz A-класу покоління "next" створений на новій передньопривідній платформі MFA, на якій також спроектовано новий компактвен B-класу. Лінійку силових установок складуть п'ять бензинових моторів і чотири дизельних двигунів в діапазоні потужності від 109 до 204 к.с. Спортивний варіант моделі отримає 4-циліндровий турбований мотор об'ємом 2.0 літра і потужністю 325 к.с. Тяга буде йти на всі чотири колеса через роботизовану коробку передач.

Початкова вартість п'ятидверного автомобіля Mercedes-Benz A-класу складе близько $ 30 000.

Джерело: kolesa.ru