Німці перетворили Renault Kangoo в Mercedes Citan

Mercedes-Benz Citan

Підписана в 2010 році угода між компаніями Mercedes-Benz і Renault не могла не дати своїх плодів. Першим спільним дітищем німецько-французького союзу став фургончик Mercedes Citan. На початку року німці показали скетчі новинки, а тепер, не чекаючи офіційної прем'єри на виставці в Ганновері, розкрили всі подробиці про автомобіль.

Mercedes-Benz Citan

Архітектура передньої панелі у Мерседеса та ж, що і у фургона Kangoo. У німецькому варіанті моделі в інтер'єрі використано більше дорогих матеріалів.

Каблучок Mercedes Citan побудований на тій же платформі, що і Renault Kangoo. По суті це взагалі одна і та ж машина. Всі відмінності звелися до підретушованого зовнішнього вигляду та іншого дизайну інтер'єру. Так само як і «француз», Citan буде випускатися в декількох модифікаціях: вантажний і пасажирської. Довжина автомобіля також може варіюватися від 3940 до 4710 мм. Всі модифікації моделі Mercedes Citan будуть виготовлятися на тому ж заводі у Франції, де налагоджена збірка фургона Renault Kangoo.

Mercedes-Benz Citan

За запевненням творців, модель Mercedes Citan на рідкість багатофункціональна. Перед вами варіанти використання автомобіля.

Що стосується моторів, то нова комерційна модель буде оснащуватися бензиновим двигуном потужністю 114 к.с. і трьома дизелями, що видають від 75 до 110 сил. Агрегатуватися вони будуть залежно від версії або з п'яти-, або з шестиступінчастою "механікою". Новинка надійде в продаж у Європі вже в кінці цього року. В Америці, за попередніми даними, її реалізації не буде. Ціни оголосять восени після презентації.

Француз і німець

Mercedes-Benz Citan

Анастасия Королькова, drive.ru