Mercedes удосконалив задні ремені безпеки

Здавалося б, що нового можна придумати з ременями безпеки? Інерційний механізм вже давно винайдений, автонатягування в разі небезпеки стало звичайною технологією і навіть надувні ремені вже показали пару років тому. Але компанія Mercedes-Benz вирішила поліпшити не самі ремені, а їх замки, зробивши їх активними.

нові замки ремня безпеки від mercedes

Технологія призначена тільки для задніх пасажирських місць. Кронштейни замків оснастили електроприводом, за допомогою якого замок подається вгору-вниз по команді електроніки. Це дозволяє замкам втягуватися глибше в диван і тим самим покращувати прилягання ременя до тіла і рівномірніше розподіляти навантаження на таз і грудну клітку в разі аварії.

нові замки ремня безпеки від mercedes

Нові замки працюють разом з мерседесівською фірмовою системою підготовки до зіткнення Pre-Safe, яка збільшує зусилля натяжителя ременя в критичній ситуації. Крім того, замки оснащені підсвічуванням, щоб не промахнутися при закріпленні. Система витягування реагує на датчики відкриття задніх дверей, подаючи замок вперед, коли двері відкриті.

Джерело: auto.mail.ru