AMG відмовився змагатися c BMW M на ринку дизельних "ракет"

mercedes-benz slsНезабаром після презентації моделей BMW 5-ої серії, X5 і X6, оснащених революційним дизельним мотором, в Інтернеті поширилися чутки, що "придворне" тюнинг-ательє Mercedes-Benz готує баварцям свою відповідь.

Припущення про розробку дизельних автомобілів з високими робочими характеристиками спростував глава AMG Ола Калленіус, який заявив, що використання силових установок, що працюють на важкому паливі, може завдати шкоди іміджу моделей із позначкою "AMG". Крім того, за словами топ-менеджера ательє, нинішні бензинові мотори, наприклад, 5.5-літровий агрегат V8 з технологією прямого вприскування палива і турбонаддувом, за ефективністю можуть конкурувати з дизельними.

"Кілька років тому ми вивчали ідею випуску автомобіля з дизельним агрегатом, але вирішили, що бензинові двигуни мають меншу масу, чуйніше реагують на натискання педалі газу, а також" мелодійніше ", - цитує WCF Ола Калленіуса.

Керівник AMG також зізнався, що в продуктовій лінійці Mercedes-Benz є місце для невеликого спорткара, який став би суперником Porsche 911.

"Звичайно, ми могли б випустити новий автомобіль, але на даний момент остаточного рішення з цього питання не прийнято", - додав глава тюнінг-ательє.

Згідно з попередніми даними, новий спорткар з'явиться на ринку в 2013 році з найменуванням SLC. Модель, яка буде виконана за мотивами суперкара SLS, надійде на "прилавки" в двох кузовних модифікаціях ("купе" і "родстер") і одним єдиним двигуном - 5.5-літровим бензиновим агрегатом V8 потужністю близько 507к.с. Спортивний автомобіль зможе прискорюватися до першої "сотні" за 4,5 с і досягати швидкості 290 км/год.

Джерело: kolesa.ru