Новий Mercedes C-класу. перший малюнок

Після того, як BMW представила нове покоління своєї третьої серії, Mercedes-Benz C-класу став виглядати вже не так цікаво. І нічого дивного в цьому немає - конкурент зробив серйозний крок вперед. Але скоро Mercedes-Benz завдасть удару у відповідь - за даними німецького видання Auto Motor und Sport, вже в наступному році ми зможемо побачити нову версію С-класу.

mercedes-benz new c-class

Судячи з усього, новий С-клас отримає збільшену колісну базу, більш просторий салон і величезне число всіляких електронних помічників. Так, ця модель буде мати систему нічного бачення, автоматичного «паркувальника», систему попередження аварій і термінового гальмування при виникненні небезпек і багато іншого.

Поки інформації про технічні нюанси нового С-класу небагато. Але можна не сумніватися, що ця машина отримає не тільки лінійку нових силових агрегатів (всі бензинові мотори будуть з наддувом), але і гібридну установку. Причому мова йде про так званий гібриді,що підзаряджається, який можна буде «заправляти» від звичайної електричної розетки.

Джерело: auto.mail.ru