У конторі Senner Tuning зацікавились дводверкою Mercedes SLS AMG

mercedes-benz sls amg senner tuningАнастасия Королькова, drive.ru

Здавалося б, з моменту початку серійного виробництва спорткара Mercedes SLS AMG вже всі імениті тюнинг-ательє представили свої варіанти доробки купе. Звичайно ж, у першу чергу за дводверку взялися контори, що спеціалізуються на доведенні автомобілів із зіркою на капоті. Але, як з'ясовується, спокою модель не дає і тим, хто раніше в бік продукції штутгартської компанії і не дивився. Серед них виявилося і бюро Senner Tuning, яке раніше займалося машинами марки Audi.

Німці представили нехай і не найкращий, але цілком гідний набір удосконалень. Так, стандартний V8 об'ємом 6,2 л і потужністю 571 к.с. (650 Н • м) після доопрацювання став видавати на 35 сил і 40 Н • м більше. Збільшення вдалося домогтися завдяки перепрошиванню блоку управління двигуном, а також установці нової системи впускання і випуску.

mercedes-benz sls amg senner tuning

Свій пакет доопрацювань для спорткупе SLS AMG тюнери з ательє Senner Tuning оцінили в 19 500 євро. Дводверку взули в шини розмірністю 255/30 R20 і 285/30 R20 ззаду.

Всі зовнішні зміни звелися лише до заниженої на кілька міліметрів підвіски, встановлення нових 20-дюймових колісних дисків оригінального дизайну та написів з назвою тюнинг-ательє на бортах. Взагалі, власник бюро Бенно Сеннер вважає, що навіть його команда могла більш значно модернізувати купе Mercedes SLS AMG, але робити цього навмисно не стала. На думку Сеннера, автомобіль у штутгартців вийшов і так красивим і збалансованим, а багато тюнерів лише псують серійний зразок.