Mercedes-Benz відхрестився від Че Гевари

Концерн Daimler AG приніс вибачення за використання зображення революціонера Ернесто Че Гевари в ході презентації Mercedes-Benz Cars, на міжнародній виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі.

Як зазначає портал msnbc.com, під час виступу Дітера Цетше, голови підрозділу концерну, на екрані з'явилася фотографія Че Гевари. На місці зірки, яка прикрашає берет аргентинського комуніста в оригіналі, маркетологи Mercedes-Benz розмістили корпоративний логотип марки.

Громадськість США відзначила черговий прояв креативності концерну Daimler. Політичну організацію Heritage Foundation обурило, що "Mercedes-Benz використовує образ комуністичного божевільного Че Гевари, щоб продавати розкішні автомобілі", незважаючи на те, що "Че Гевара був психопатом із садистськими нахилами, який вбивав заради задоволення". У Мережі був організований збір підписів під вимогою до Mercedes-Benz вибачитися за використання в рекламі образу "расиста, гомофоба, антисеміта, тирана і вбивці, який не раз письмово зізнавався в своїй безмежній жадобі крові."

Керівництво концерну пояснило, що знімок Че Гевари був одним з безлічі зображень і відео на презентації. Фотографія використовувалася тільки для ілюстрації революції в автомобілебудуванні, яка стала можлива завдяки новим технологіям в галузі зв'язку та підключення. Концерн не підтримує спосіб життя або дії даної історичної особистості, не поділяє її політичної філософії, а також приносить вибачення всім тим, хто образився.

Організатори збору підписів виявилися задоволені "перемогою здорового глузду і цивілізованості, яка належить нащадкам жертв Че Гевари".

Джерело: kolesa.ru