Mercedes-Benz S-class Pullman 2015: штрихи до майбутнього портрету

Mercedes-Benz S-Class PullmanДовгобазна люксова версія Mercedes-Benz S-class наступного покоління покликана замінити автомобілі Maybach 57 і Maybach 62. Pullman отримає виражені риси, які відрізняють його від звичайного S-class: іншу головну оптику, додаткові фари дальнього світла; крім того, всі без винятку довгобазники будуть броньовані.

Перед S-class наступного покоління поставлена задача затвердити за "Мерседесом" позиції провідного бренду з виробництва автомобілів преміум-сегмента. Тій же меті підпорядкований і "Пульман". Після закриття Maybach ключові ролі стали грати Rolls-Royce і Bentley. Як ми бачимо, німецького виробника це не дуже-то влаштовує.

Pullman 2015 буде збиратися на тій же платформі, що і майбутній S-class. Звичайно, дещо подовженою з урахуванням "пульманівської" бази. Як SL roadster і S-class, Pullman отримає широкий набір алюмінієвих і інших легкосплавних комплектуючих. Сміливо можна говорити про те, що автомобіль буде випускатися виключно в задньопривідній версії.

У моторній лінійці заплановані 3 агрегати: 5.5-літровий "твінтурбо" V12, 4.6-літровий "твінтурбо" V8 і гібридна силова установка. Гібрид розрахований на ті міста, де центри закриті для автомобілів з традиційними ДВЗ. Оскільки "Пульман" - автомобіль для пасажирів, а не для водія, версію AMG чекати не доводиться.

Mercedes-Benz S-class Pullman 2015 буде конкурувати з такими люксовими автомобілями, як: Audi A8L, Bentley Continental Flying Spur, довгобазною версією BMW 7-series і Rolls-Royce Ghost, зазначає Caranddriver.com