У бюро Väth накинули «коней» дводверці Mercedes C 63 ​​AMG

mercedes-benz c63 amg vathАнастасия Королькова, drive.ru

Фахівцям з бюро Väth не складає ніяких труднощів помітно збільшити потужність і без того не найпростіших модифікацій автомобілів із зіркою на капоті. У їх стінах вже побували і купе Mercedes SLS AMG, і седан CLS 63 AMG, і кілька версій родстера SLK. Тепер же настала черга дводверки Mercedes C 63 AMG. Від колишніх 457 к.с. (600 Н•м) після роботи тюнерів не залишилося і сліду.

Хлопцям з тюнінг-ательє Väth вдалося добитися досить відчутною збільшення потужності завдяки установці приводного нагнітача, а також іншої системи випуску зі збільшеною пропускною здатністю. У результаті віддача мотора зросла до 680 к.с. (840 Н•м). Після відвідування бюро Väth купе Mercedes C 63 AMG навчилося розмінювати сотню всього за чотири секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 335 км/год.

 

mercedes-benz c63 amg vath

Зовнішнім удосконаленням, як зазвичай і роблять в конторі Väth, приділили мінімум уваги. Так, купе Mercedes C 63 AMG на додаток до стандартного вигляду отримало аеродинамічний обвіс кузова, що включає накладки на пороги, спліттер, спойлер на кришці багажника. Не обійшлося, звичайно, без розширених колісних арок і 20-дюймових дисків нового оригінального дизайну. Усередині нововведень ще менше, ніж зовні. Хіба що розмічений до 360 км/год. спідометр, а також кілька деталей з вуглепластика. Весь свій пакет доопрацювань тюнери оцінюють у чималі 64308 євро.